Tähtien Klubi

Tähtien Klubi on yrityksille luotu uudenlainen tapa tukea HJK:n huippujalkapalloa. Klubilaiset saavat kauden aikana monia erilaisia etuja kuten näkyvyyttä, mahdollisuuksia tärkeiden kontaktien luontiin sekä tietenkin ottelulippuja kotiotteluihimme.

Halutessanne lisätietoja ottakaa ystävällisesti yhteyttä meihin sähköpostilla osoitteeseen hjk(at)procito.fi.

Vastaamme mielellämme kaikkiin Tähtien klubiin liittyviin kysymyksiin. Haluamme myös toivottaa teidät Tähtien Klubin jäsenenä tervetulleeksi nauttimaan jäsenyyden eduista sekä otteluistamme Sonera Stadiumille.

 

Tähtien Klubi Platina

Sport Pub ChelseaAvarea OyIDcontrol OyMenestystarinat OyMeilahden AutokouluProcito OyFilmihullu LeffakauppaK-citymarket RuoholahtiIsnnintipalvelu Isarvo Oy HelsinkiIlmastointi IN nikkarit OyMavecom Palvelut OyJPD Capital OyViikin RakennusSwecoTersjaakko Oy

Tähtien Klubi Plus

Advancetec Oywww.advancetec.fi
Asianajotoimisto Bardy Rahikkalawww.bardy-rahikkala.fi
Asianajotoimisto Matti Kovero Oy
Asoma Oywww.asoma.fi
Ateriax Catering Oywww.ateriax.com
Cushman & Wakefield - Tuloskiinteistöt Oywww.tuloskiinteistot.fi
Despec Finland Oywww.despec.fi
Esa Set Up Oy
Harke-Pelti Oywww.harke-pelti.fi
Helsingin Hihna Oywww.hihnapalvelu.fi
Huttunen-Lipasti-Pakkanen Oywww.h-l-p.fi
Ilmastointi IV-Ykköset Oywww.iv-ykkoset.fi
Kaihdinpiste Helsinkiwww.salekaihtimet.fi
Mobile World Communications Oywww.mobileworld.fi
Oy Trans Ferdinand Ab www.transferdinand.fi
Panasonic-toolswww.panasonictools.fi
Pemic Oywww.pemic.fi
Power CS Oywww.powercs.fi
Rakennus SaLa Oywww.raksala.fi
Ravintola Oivawww.ravintolaoiva.fi/
Sam-Sec Oywww.samsec.fi
Suomen Vuototekniikka Oywww.vuototekniikka.fi
Valvontakonsultit Rakennuttajatoimisto Oywww.valvontakonsultit.com


Tähtien Klubi yritykset

hotelli ja ravintola

Garam & Vermiglio Cateringwww.cafeteria.fi
Mallasravintola Maltainen Riekkowww.maltainenriekko.fi
Olutravintola Hertsikan Helmiwww.helmiravintolat.fi
Ravintola Old Storywww.oldstory.fi
Ravintola Soul Kitchenwww.soulkitchen.fi
Ravintola Ukko-Munkkiwww.ukko-munkki.fi
Restaring Oywww.restaring.fi
Restotec Oywww.restotec.fi
Tennis-Bistro Taliwww.tennisbistro.fi

hyvinvointi ja liikunta

Art Fysio Oywww.artfysio.fi
Bewesport Oywww.bewesport.fi
Cycle Center Finlandwww.cyclecenter.fi
Feldenkrais-asemawww.feldenkraisasema.fi
Fysioterapia Teramuswww.teramus.fi
Hammaslaboratorio Hamtek Oy
lomakuumetta.fiwww.lomakuumetta.fi
Somatic Centerwww.somaticstudio.com
Talin Keilahalliwww.bowling.fi

kaupanala

Colly Company Oy Abwww.colly.fi
COPACKING OY
FIXUS- espoo, konala, herttoniemiwww.fixus.fi
Haagan Leipä Oywww.haaganleipa.fi
Harmanen Matti Tmi
Helsingin Optiikkawww.helsinginoptiikka.fi
International Grafinet Oywww.igrafinet.fi
K-Supermarket Herttawww.k-supermarket.fi
Kauppa Osakeyhtiöwww.kauppaosakeyhtio.fi
Kiinteistömaailma Töölöwww.kiinteistomaailma.fi/helsinki-toolo
Metores Oywww.metores.com
Neste Oil Helsinki Eläintarhawww.eltsu.fi
Puutarhamyymälä Tmi Jussi Sipiläinen
Studiovalaistus Oy Lafoy Ltdwww.lafoy.fi
T'UOMO Menswearwww.tuomomenswear.fi
Värisilmä Töölöwww.varisilmatoolo.fi
WRH Global Nordic Oywww.wrh-global-nordic.com

kiinteistöpalvelut

Aripa Kiinteistöhuoltowww.aripakiinteistohuolto.fi
Asme Tiimi Oywww.asmetiimi.fi
Eversys Oywww.eversys.fi
HJL Systems Liukkonen Oywww.hjl-systems.fi
Isännöitsijätoimisto Erkki Oksanen Oywww.eo.fi
Kiinteistöpalvelu Rundelin Oywww.rundelin.com
KTN-Kiinteistöpalvelut Oywww.ktn.fi
Lassila & Tikanoja Oyjwww.lassila-tikanoja.fi
LVI-Fågeli Oywww.lvifogeli.fi
Rajatorpan Isännöitsijätoimisto Oywww.rajatorppa.fi
RH sisäilmatutkimus Oywww.rhsisailmatutkimus.fi
Saudit Oy Isännöitsijätoimistowww.saudit.fi
Senaatin Notariaatti
SF ammattimies Oywww.ammattimies.com
Talonmiehet.fiwww.talonmiehet.fi
Tehopuhdistus Vesa Toiviainen Oywww.tehopuhdistus.fi
ThyssenKrupp Hissit Oywww.thyssenkrupp.fi

kuljetus ja logistiikka

Helicopters oycem-02.fpl.fi/hfh/
Henkilöstöpalvelu Adansia Oywww.adansia.com
Huopalahden Kuljetus Oy
Korjuk Oy
Kuljetus Hämäläinen Oy
Kuljetus Jari Alitalo Oy
vuokravaunut.fiwww.vuokravaunut.fi

markkinointi ja viestintä

Alaska Markkinointi Oywww.alaskaan.fi
Designtutkimus Helsinki Oywww.designtutkimus.fi
Helsingin Mainosteippauswww.helsinginmainosteippaus.fi
Kampanjatoimisto Kulma Oywww.kulma.com
Mainostoimisto Pennejä Taivaasta Oy
Megamarketing Veijo Mikkonen Oy
Omnipress Oywww.omnipress.fi
Pallopiste Oywww.pallopiste.fi
Parametra
Töölöläinen-lehti

palvelut ja muut

Aleksi-paino Oywww.aleksipaino.fi
Atlas Life Oywww.atlaslife.fi
Benefit Advisors Oywww.benefitadvisors.fi
Björk & Boströmwww.bjork-bostrom.fi
Cashmore Oy
Conventus Lakiasiaintoimisto Oywww.conventus.fi
Edustusautot J & M Oywww.edustustaksit.fi
HP Agency Oywww.hpagency.fi
HUB13 Oywww.hub13.fi
Huoltokaari Oywww.huoltokaari.fi
Hämeentien Autopalvelu, Viikinrantawww.hameentienautopalvelu.fi
Kaasilansalmi Oy
Kirjurituote Oywww.kirjurituote.fi
Ko-Ka Kywww.koka.fi
Laakeri-Center Oy Abwww.laakeri-center.fi
Larsen & Co Tilitoimisto Oywww.larsen-co.fi
Linoste Oywww.linoste.fi
Mr Washing Man Oywww.mrwashingman.fi
Muutostaito oywww.muutostaito.fi
Numertec Ky
Persona Consulting Nordic Oywww.personanordic.fi
Personnel Groupwww.personnel.fi
PHA Huolto Oywww.pha.fi
PM-PM Siivouspalveluwww.pmpm-siivous.com
Procode Oywww.procode.fi
ProMan Oywww.proman.fi
Rantalainen Oy Helsinkiwww.rantalainen.fi
Strategia toimeksi - STRATOwww.strato.fi
Suomen Työsuhdeneuvonta Oywww.tyosuhdeneuvonta.fi
Suomenojan Autohuolto Oywww.mkah.fi
Taidelasistudio Lumo Oywww.studiolumo.fi
Tavara-arpa ry.www.onlinearpa.net
Vallilan Takomo Oywww.vallilantakomo.fi
WellnessBox.fiwww.enterventures.fi
Wippii Work Oywww.wippiiwork.fi
Yrityspalvelu Hulkko Oy

rakentaminen

A. Niemisen Maalausliike Oywww.anm.fi
Acatos Oywww.acatos.fi
Acton Oywww.acton.fi
Arkkitehtitoimisto Ari Mäki-Marttunen Oy
AW2-Arkkitehditwww.aw2.fi
Craftia Oy
Esa King Oywww.esakingoy.fi
Helsingin Tehomaalauswww.tehomaalaus.com
HJK-Rakennusvalvontawww.HJKrakennusvalvonta.fi
Ilmastointimittaus Pilviö Kywww.pilvioky.com
Inlook Sisustus Oywww.inlook.fi
Insinööritoimisto H Kivistö Oy
Insinööritoimisto Saanio & Riekkola Oywww.sroy.fi
IR-Pelti Oywww.ir-pelti.fi
Jarmon Eristyspalvelu JEP Oywww.lvi-eristys.fi
JP-Palvelut Oywww.jp-palvelut.fi
K.K. Tuomainen-Rakennus Oywww.kktuomainen.fi
Kainiitti Oywww.kainiitti.fi
KEHRÄ-Kalustewww.kehra.fi
Koiviston Vihertyö Oywww.koivistonvihertyo.fi
LVI-neloset Oywww.lvineloset.fi
Maalausliike E. Hinkka Oywww.ehinkka.fi
Maalausliike Kuikanmäki Oywww.ma-ku.net
Maapojat Oywww.maapojat.fi
Peltiveikot Oywww.peltiveikot.fi
Rakennuspalvelu Lahtinen Petri Oywww.rakennuspalvelulahtinen.fi
Rakennuspalvelu Myllykoski Oywww.rakennuspalvelumyllykoski.fi
Selog Oywww.selog.fi
Stacon Oywww.stacon.fi
Suunnittelu ja Valvonta Wanne Oywww.wanneoy.com
Tapahtuma Sähkö Oy
Topcon Oywww.topcon.fi
UKS-PUTKI OYwww.uks-putki.fi
West Express Oywww.westexpress.fi
Ysi-Tekniikka Oywww.ysi-tekniikka.net

teollisuus

Autoflex-Knott Finlandwww.autoflex.fi
Danet Keittiöt ja Kaapistotwww.danet.fi
Hydropress Huberwww.huber.fi
Oy Konwell Abwww.konwell.fi
Primarep Oywww.primarep.fi
Sarja-Maalaamo Oywww.sarja-maalaamo.fi
Seco Tools Oywww.secotools.fi
Takowa Oywww.takowa.fi

tietoliikenne ja tekniikka

eDesign
Innogeo Oywww.innogeo.fi
Kehätieto Oywww.kehatieto.fi
ProPeople Suomi Oywww.propeople.fi
Teknokala Kywww.teknokala.com
Webropol Oywww.webropol.fi