Tähtien Klubi

Tähtien Klubi on yrityksille luotu uudenlainen tapa tukea HJK:n huippujalkapalloa. Klubilaiset saavat kauden aikana monia erilaisia etuja kuten näkyvyyttä, mahdollisuuksia tärkeiden kontaktien luontiin sekä tietenkin ottelulippuja kotiotteluihimme.

Halutessanne lisätietoja ottakaa ystävällisesti yhteyttä meihin sähköpostilla osoitteeseen hjk(at)procito.fi.

Vastaamme mielellämme kaikkiin Tähtien klubiin liittyviin kysymyksiin. Haluamme myös toivottaa teidät Tähtien Klubin jäsenenä tervetulleeksi nauttimaan jäsenyyden eduista sekä otteluistamme Sonera Stadiumille.

 

Tähtien Klubi Platina

Sport Pub ChelseaIDcontrol OyCHARTER919Meilahden AutokouluFMC GroupProcito OyFilmihullu LeffakauppaIsnnintipalvelu Isarvo Oy HelsinkiFemtolasikKiinteistmaailma/Manskun KoditIlmastointi IN nikkarit OySushibar + Wine

Tähtien Klubi Plus

Advancetec Oywww.advancetec.fi
Asianajotoimisto Bardy Rahikkalawww.bardy-rahikkala.fi
Asoma Oywww.asoma.fi
Ateriax Catering Oywww.ateriax.com
BLC Turva Oywww.blcturva.fi
Cushman & Wakefield - Tuloskiinteistöt Oywww.tuloskiinteistot.fi
Despec Finland Oywww.despec.fi
Esa Set Up Oy
Harke-Pelti Oywww.harke-pelti.fi
Helsingin Mainosteippauswww.helsinginmainosteippaus.fi
Ilmastointi IV-Ykköset Oywww.iv-ykkoset.fi
Kaihdinpiste Helsinkiwww.salekaihtimet.fi
Laatikkovuokraamo Boxi Oywww.muuttoboxi.fi
Liikkuva Kuva Oywww.liikkuvakuva.fi
Little Copenhagenwww.littlecopenhagen.fi
Menestystarinat Oy www.menestystarinat.fi
Mobile World Communications Oywww.mobileworld.fi
Oy Trans Ferdinand Ab www.transferdinand.fi
Panasonic-toolswww.panasonictools.fi
Pemic Oywww.pemic.fi
Power CS Oywww.powercs.fi
Rakennus SaLa Oywww.raksala.fi
Ravintola Oivawww.ravintolaoiva.fi/
Stacon Oywww.stacon.fi
Suomen Asuntopalvelut Oywww.huom.fi
Suomen Vuototekniikka Oywww.vuototekniikka.fi
Tapahtumapalvelu Paristo Oywww.paristo.fi
Valvontakonsultit Rakennuttajatoimisto Oywww.valvontakonsultit.com


Tähtien Klubi yritykset

hotelli ja ravintola

Bar no.9www.bar9.net
Garam & Vermiglio Cateringwww.cafeteria.fi
Majakkaravintolalaiva Relandersgrundwww.majakkalaiva.fi
Mallasravintola Maltainen Riekkowww.maltainenriekko.fi
Olutravintola Hertsikan Helmiwww.helmiravintolat.fi
Ravintola Old Storywww.oldstory.fi
Ravintola Pirate Hanko - Helsinkiwww.pirate.fi
Ravintola Soul Kitchenwww.soulkitchen.fi
Ravintola Vaelsawww.vaelsa.fi
Sture Jazz Barwww.sturejazzbar.fi
Tennis-Bistro Taliwww.tennisbistro.fi
Vermon Tallikahvilawww.vermo.fi

hyvinvointi ja liikunta

Art Fysio Oywww.artfysio.fi
Bewesport Oywww.bewesport.fi
Cycle Center Finlandwww.cyclecenter.fi
Feldenkrais-asemawww.feldenkraisasema.fi
Fysioterapia Teramuswww.teramus.fi
Hammaslaboratorio Hamtek Oy
Helsingin Hieronta-Akatemia Oywww.hierontaakatemia.fi
Jalkaterapia Sari Saramowww.jalkaterapia.fi
lomakuumetta.fiwww.lomakuumetta.fi
Somatic Centerwww.somaticstudio.com
Stoppi Finland Oywww.stoppi.fi
Suomen Jonas Oywww.jonas.fi
Suomen Terveysravinto Oywww.suomenterveysravinto.fi
Talin Keilahalliwww.bowling.fi
www.mimax.fiwww.mimax.fi

kaupanala

Ceylan Fruit Kauppatoriwww.ceylanfruit.fi/
Colly Company Oy Abwww.colly.fi
Doggis.fiwww.doggis.fi
Ergadesign.fiwww.ergadesign.fi
FC Renska oywww.renska.fi
FIXUS- espoo, konala, herttoniemiwww.fixus.fi
Haagan Leipä Oywww.haaganleipa.fi
K-Supermarket Herttawww.k-supermarket.fi
K-supermarket Kaisaniemiwww.k-supermarket.fi
Katin Tavarawww.katintavara.fi
Kauppa Osakeyhtiöwww.kauppaosakeyhtio.fi
Kiinteistömaailma Töölöwww.kiinteistomaailma.fi/helsinki-toolo
Kiinteistösaneeraus Koskinen Oywww.finder.fi/yritys/1986994/
Laatuvalo Oywww.laatuvalo.fi
LMN AGENCY OYwww.lmn.fi
Mobile House Oywww.mobilehouse.fi
Neste Oil Helsinki Eläintarhawww.eltsu.fi
Oopperan Optiikkawww.oopperanoptiikka.fi
Pirelli Kampin Parkkiwww.kampinparkki.fi
Sateenkaaripuoti.netwww.sateenkaaripuoti.net
Studiovalaistus Oy Lafoy Ltdwww.lafoy.fi
T'UOMO Menswearwww.tuomomenswear.fi
The Brand New Maranello/Kluuviwww.maranello.fi
Timgrei Oywww.Timgrei Oy
TMV Trading Oywww.tmvtrading.com
Tuomontupa Oy LKVwww.tuomontupa.fi
Uudenmaan Rakentajapalvelu Oywww.uudenmaanrakentajapalvelu.fi
Värisilmä Töölöwww.varisilmatoolo.fi
Wago Finlandwww.wago.fi

kiinteistöpalvelut

Aripa Kiinteistöhuoltowww.aripakiinteistohuolto.fi
Eversys Oywww.eversys.fi
HJL Systems Liukkonen Oywww.hjl-systems.fi
Isännöitsijätoimisto Erkki Oksanen Oywww.eo.fi
Isännöitsijätoimisto LAHEX Oy ISAwww.lahex.fi
Isännöitsijätoimisto Reinikka Oywww.rajatorppa.fi
Kiinteistöhuolto Seppo Saksa Oywww.kiinteistohuoltosepposaksa.fi
Kiinteistöpalvelu Agora Oywww.kiinteistoagora.fi
Kiinteistöpalvelu Rundelin Oywww.rundelin.com
KTN-Kiinteistöpalvelut Oywww.ktn.fi
Lassila & Tikanoja Oyjwww.lassila-tikanoja.fi
LVI-Fågeli Oywww.lvifogeli.fi
Real Clean Finland Oywww.realclean.fi
Senaatin Notariaatti
SF ammattimies Oywww.ammattimies.com

kuljetus ja logistiikka

CITY MUUTOT OYwww.citymuutot.fi
Henkilöstöpalvelu Adansia Oywww.adansia.com
Huopalahden Kuljetus Oy
Kuljetus Hämäläinen Oy
Kuljetusrinki Oywww.kuljetusrinki.com
vuokravaunut.fiwww.vuokravaunut.fi

markkinointi ja viestintä

Alaska Markkinointi Oywww.alaskaan.fi
Cloud9 Oywww.cloud9.fi
Editor Helsinki Oywww.editori.fi
Flms Bros & Cowww.flms.fi
Infoteam Oywww.infoteam.fi
Kampanjatoimisto Kulma Oywww.kulma.com
Lfg Finland Oywww.lfg.fi
Marrow Oywww.marrow.fi
Megamarketing Veijo Mikkonen Oy
Omnipress Oywww.omnipress.fi
Pallopiste Oywww.pallopiste.fi
Studio Teho-Kuvawww.tehokuva.fi
Töölöläinen-lehti
www.scoopshot.comwww.scoopshot.com

palvelut ja muut

Aleksi-paino Oywww.aleksipaino.fi
Asianajotoimisto Jarmo Hakala Oywww.advoc.fi
AT Automaalaamowww.atautomaalaamo.fi
Atlas Life Oywww.atlaslife.fi
Autokoulu Ajotaitowww.ajotaito.fi
Automaalamo Pitskun Autopaintwww.pitskunautopaint.com
Benefit Advisors Oywww.benefitadvisors.fi
Björk & Boströmwww.bjork-bostrom.fi
Cashmore Oy
Edustusautot J & M Oywww.edustustaksit.fi
Euro-Teli Oywww.euro-teli.fi
His Master´s Tattoo Helsinkiwww.hismasterstattoohelsinki.com
HP Agency Oywww.hpagency.fi
Huoltokaari Oywww.huoltokaari.fi
Ja-Ki Muutto Oywww.ja-ki.fi
JKMM Arkkitehditwww.jkmm.fi
JKMM Arkkitehditwww.jkmm.fi
JKMM Arkkitehditwww.jkmm.fi
JKMM Arkkitehditwww.jkmm.fi
Kaasilansalmi Oy
Kirjurituote Oywww.kirjurituote.fi
KK Valmennuskeskus Oywww.valmennuskeskus.fi
Ko-Ka Kywww.koka.fi
Laakeri-Center Oy Abwww.laakeri-center.fi
Larsen & Co Tilitoimisto Oywww.larsen-co.fi
Lesec OY Turvallisuustekniikkawww.lesec.fi
Linoste Oywww.linoste.fi
Malminkartanon Autohuolto OYwww.mkah.fi
Mr Washing Man Oywww.mrwashingman.fi
Numertec Ky
Olharmik Oy
Personnel Groupwww.personnel.fi
Piikkikasvi/Saharawww.piikkikasvi.fi
PM-PM Siivouspalveluwww.pmpm-siivous.com
Procode Oywww.procode.fi
Proffice Finland Oywww.profficefinland.fi
ProMan Oywww.proman.fi
Rantalainen Oy Helsinkiwww.rantalainen.fi
Rolan Oy Autopalvelut Kotiovellewww.rolan.fi
Sixones Oy Abwww.sixones.fi
SolvingHRQ
Strategia toimeksi - STRATOwww.strato.fi
Taidelasistudio Lumo Oywww.studiolumo.fi
Taloustutkimus Oywww.taloustutkimus.fi
Thunderstruck
TILITOIMISTO REALTICO OYwww.realtico.fi
Vallilan Takomo Oywww.vallilantakomo.fi
Varastoaatelit Oy
Verhoomo Etikki Oywww.verhoomoetikki.fi
WellnessBox.fiwww.enterventures.fi
Wippii Work Oywww.wippiiwork.fi
Yrityspalvelu Hulkko Oy

rakentaminen

A. Niemisen Maalausliike Oywww.anm.fi
Acton Oywww.acton.fi
Arkkitehtitoimisto Ari Mäki-Marttunen Oy
Asiantuntijapalvelu Lassi Aalto Oywww.alaoy.fi
Autio Arkkitehdit Oywww.aautio.com
AW2-Arkkitehditwww.aw2.fi
Construction Partner Ahto Oywww.ahto.fi
Craftia Oy
Esa King Oywww.esakingoy.fi
Helsingin Laaturakennus Oyhelsinginlaaturakennus.fi/
Helsingin Tehomaalauswww.tehomaalaus.com
HJK-Rakennusvalvontawww.HJKrakennusvalvonta.fi
Ilmastointimittaus Pilviö Kywww.pilvioky.com
Inlook Sisustus Oywww.inlook.fi
Insinööritoimisto H Kivistö Oy
Insinööritoimisto Saanio & Riekkola Oywww.sroy.fi
Insinööritoimisto SIR-Sähkö Oywww.sirconsulting.fi
IR-Pelti Oywww.ir-pelti.fi
Jarmon Eristyspalvelu JEP Oywww.lvi-eristys.fi
JB-Kuljetus Oywww.jb-kuljetus.fi
JP-Palvelut Oywww.jp-palvelut.fi
K.K. Tuomainen-Rakennus Oywww.kktuomainen.fi
Kainiitti Oywww.kainiitti.fi
KEHRÄ-Kalustewww.kehra.fi
Koiviston Vihertyö Oywww.koivistonvihertyo.fi
Kovako vahinkosaneerauswww.kovako.fi
kuustie&sorri Oywww.kuustiesorri.fi
Lasipalvelu Reijonen Oywww.lasipalvelureijonen.fi
LVI-neloset Oywww.lvineloset.fi
LVIS-Hokka Oywww.lvis-hokka.fi/
Maalausliike E. Hinkka Oywww.ehinkka.fi
Maapojat Oywww.maapojat.fi
Malmi-Steel Oywww.malmi-steel.fi
MMK RESTAUROINTI OY
Rakennuspalvelu Camport Oywww.camport.fi
Rakennuspalvelu Myllykoski Oywww.rakennuspalvelumyllykoski.fi
Selog Oywww.selog.fi
Space Network Helsinki Oy
Suomen Rakennuslogistiikka Oywww.rl.fi
Suunnittelu ja Valvonta Wanne Oywww.wanneoy.com
Sähköasennusliike Tmi Timo Hyytiäläwww.sahkohyytiala.com
Tapahtuma Sähkö Oy
TERVE-TALO TIIMI OYwww.tervetalotiimi.fi
TJ Korjausrakennus Oywww.tj-korjausrakennus.fi
Tmi Pekka Rampa
Tmi Petri Hautala
Tullisaaren Rakennus Oywww.tullisaarenrakennus.fi
Tyrskyvuori Palvelut Oy
UKS-PUTKI OYwww.uks-putki.fi
Varmaat-Saneeraus Oy
Veiko V. Rakennuspalvelu Ky
VPTH-Putki Oywww.vpth-putkioy.fi
West Express Oywww.westexpress.fi
www.hiekkaa.fiwww.hiekkaa.fi
Ysi-Tekniikka Oywww.ysi-tekniikka.net

teollisuus

Danet Keittiöt ja Kaapistotwww.danet.fi
Energel Oy
GEA Bischoff Oywww.gea.com
Helsingin Hihna Oywww.hihnapalvelu.fi
Hydropress Huberwww.huber.fi
Loook Industries Oywww.loookindustries.com
Oy Konwell Abwww.konwell.fi
Primarep Oywww.primarep.fi
Sarja-Maalaamo Oywww.sarja-maalaamo.fi
Seco Tools Oywww.secotools.fi
Studioks Oywww.studioks.fi
Takowa Oywww.takowa.fi
Velcron Oywww.tenisfin.fi
Vilppula R & Co

tietoliikenne ja tekniikka

Contribyte Oywww.contribyte.fi
Craftworks Oywww.craftworks.fi
Cybercube Oywww.cybercube.fi
Delicode Oywww.delicode.com
Delicode Oywww.delicode.com
Digitoimisto Snygg Oy
Docsolutions Oywww.docsolutions.fi
Innogeo Oywww.innogeo.fi
Kehätieto Oywww.kehatieto.fi
ProPeople Suomi Oywww.propeople.fi
Teknokala Kywww.teknokala.com
Webropol Oywww.webropol.fi