HJK Klubi 04

Lataa pelaajaluettelo tästä: Squad & Staff »

Goalkeepers

Defenders

Midfield

Forwards

HJK Klubi 04:n pelaajat lainalla muissa joukkueissa 2024:

Hadi Noori (AFC Eskilstuna)
Altti Hellemaa (JäPS, heinäkuun 2024 loppuun)

Staff

Performance-unit

Veikkaus HJK_1920x500-1

Outfits

Home kit
Away kit

Wednesday 22.05.2024 18:00

HJK vs Gnistan

Match program / Score

Tue 21.05.2024 18:30
Ykkönen
HJK Klubi 04
-
JJK
Tue 21.05.2024 18:30
Sun 26.05.2024 18:30
Ykkönen
Atlantis FC
-
HJK Klubi 04
Sun 26.05.2024 18:30
Wed 29.05.2024 19:00
Ykkönen
HJK Klubi 04
-
PKKU
Wed 29.05.2024 19:00
Sun 02.06.2024 18:30
Ykkönen
HJK Klubi 04
-
KPV
Sun 02.06.2024 18:30
Wed 19.06.2024 18:30
Ykkönen
FC Jazz
-
HJK Klubi 04
Wed 19.06.2024 18:30
Sat 18.05.2024 17:00
Ykkönen
VIFK
0–0 (0–0)
HJK Klubi 04
Sat 18.05.2024 17:00
Sun 12.05.2024 18:30
Ykkönen
HJK Klubi 04
0–0 (0–0)
EPS
Sun 12.05.2024 18:30
Sat 04.05.2024 16:00
Ykkönen
RoPS
0–1 (0–1)
HJK Klubi 04
Sat 04.05.2024 16:00
Sun 28.04.2024 16:00
Ykkönen
HJK Klubi 04
0–0 (0–0)
OLS
Sun 28.04.2024 16:00
Sun 21.04.2024 16:00
Ykkönen
KuPS Akatemia
0–2 (0–1)
HJK Klubi 04
Sun 21.04.2024 16:00