mainos
HJK Helsinki - Helsingin Jalkapalloklubi

Tähtien Klubi

Ota yhteyttä »

Tähtien Klubi

Tähtien Klubi on yrityksille luotu uudenlainen tapa tukea HJK:n huippujalkapalloa. Klubilaiset saavat kauden aikana monia erilaisia etuja kuten näkyvyyttä, mahdollisuuksia tärkeiden kontaktien luontiin sekä tietenkin ottelulippuja kotiotteluihimme.

Ota yhteyttä

Tähtien Klubi Platina

Tähtien Klubi Plus

16500 SMS nimi- ja numeropalvelutwww.sfgyhtiot.fi
Advancetec Oywww.advancetec.fi
Aimopeitewww.aimopeite.fi
Arkkitehdit Sarlin+Sopanen Oywww.sarlinsopanen.fi
Asianajotoimisto Matti Kovero Oy
Asianajotoimisto Rahikkala Oywww.bardy-rahikkala.fi
Asoma Oywww.asoma.fi
AW2-Arkkitehditwww.aw2.fi
Cimos Oywww.cimos.fi
Datasilta Oywww.datasilta.fi
Eversys Oywww.eversys.fi
Helsingin Hihna Oywww.hihnapalvelu.fi
Inspirawww.inspira.fi
ISG Finland Oywww.isg.com
Kuljetusrinki Oywww.kuljetusrinki.com
Laatulattiat Uusimaawww.laatulattiatuusimaa.fi/
Megasportlet, Kauppakeskus Ristikkomegasportlet.fi/yhteystiedot
Mobile World Communications Oywww.mobileworld.fi
Odum Oywww.odum.fi
Power CS Oywww.powercs.fi
Rakennuttajakaari Oywww.rakennuttajakaari.fi
Ravintola Oivawww.ravintolaoiva.fi/
Siivous Eliittiwww.siivouseliitti.fi
Sports Academywww.facebook.com/sporttihelsinki/?fref=ts
Toughtools Finland Oywww.panasonictools.fi
Trimico - LogiPlan kuljetusten hallintawww.trimico.fi
Vesi 24 Oy / Water 24 Ltdwww.vesi24.fi

Tähtien Klubi yritykset

hotelli ja ravintola

Ateriax Catering Oywww.ateriax.com
Fafa'swww.fafas.fi
Hotel Arthurwww.hotelarthur.fi/
House of Sandwicheswww.hofs.fi
Mallasravintola Maltainen Riekkowww.maltainenriekko.fi
Ravintola Lämpöwww.ravintolalampo.fi
Ravintola Old Storywww.oldstory.fi
Ravintola Ukko-Munkkiwww.ukko-munkki.fi
Restotec Oywww.restotec.fi
Wino Foreverwww.wino.fi

hyvinvointi ja liikunta

Art Fysio Oywww.artfysio.fi
Coiffeur Black and White Oywww.coiffeurblackandwhite.net
EHL Kaija Hiltunen Oy
Feldenkrais-asemawww.feldenkraisasema.fi
Forever-Kuntoklubitwww.foreverclub.fi
Pakilan Kuntokeskus Saluswww.saluspakila.fi/
skyXperiencewww.skyxperience.fi
Talihalliwww.talihalli.fi
Talin ja Ruusulan Keilahalliwww.bowling.fi
Töölö Gymwww.toologym.fi

kaupanala

Aavaranta LKVwww.aavaranta.fi
Aino-kirpputoriwww.ainokirpputori.fi
Colly Company Oy Abwww.colly.fi
Copacking Oy
Cremawww.crema.fi
Decor Sisustuswww.liukuovet.com
ergadesign.fiwww.ergadesign.fi
FIXUS- espoo, konala, herttoniemi, malmiwww.fixus.fi
Harmanen Matti Tmi
Helsingin Optiikkawww.helsinginoptiikka.fi
Igorin koruwww.igorinkoru.com
IM Tekniikka Oywww.imtekniikka.fi/
IPR Consulting Kivi-Koskinen Ky
JR Electric Service Oywww.JRElectric.fi
K-market Iso-Kappawww.k-market.com
K-market Kannelmäkiwww.k-market.com
K-market Liisankatuwww.k-market.fi/liisankatu
K-Market Paciuswww.k-market.com
K-Market Ruoholahtiwww.k-market.com
K-Supermarket Herttawww.k-supermarket.fi
Kaiko Oywww.kaiko.fi
Kalakauppa Rosendahl Hakaniemen Kauppahalliwww.hakaniemenkauppahalli.fi/kauppias/rosendahl/
Karanor Oywww.karanor.fi
Karhujääwww.karhujaa.fi
Kauppa Osakeyhtiöwww.kauppaosakeyhtio.fi
Kiinteistömaailma Töölöwww.kiinteistomaailma.fi/helsinki-toolo
Kivikopla Oywww.kivikopla.fi
KTP-Toolswww.ktp-tools.fi
Kukkakauppa Lumikellowww.lumikello.com
M. BECK & Co
MBRwww.mbr.fi/
Nini´swww.ninis.fi
PakkausÖhmanwww.pakkausohman.com
Puutarhamyymälä Tmi Jussi Sipiläinen
R-kioski lentoasema tuloaulawww.r-kioski.fi
Roihupellon Rengas Oywww.roihupellonrengas.fi
Sailclean Oywww.sailclean.fi
Saneco Oywww.saneco.fi
Scanditronwww.scanditron.fi
Studiovalaistus Oy Lafoy Ltdwww.lafoy.fi
Synsamwww.synsam.fi
T'UOMO Menswearwww.tuomomenswear.fi
Terästarvike Oywww.terastarvike.fi
Tmi Ossi Lindqvist
Tree of Petswww.eukanuba.fi
Trend Opticwww.trendoptic.net
Tukkutorin Kala Oywww.tukkutorinkala.fi
Tuomontupa Oy LKVwww.tuomontupa.fi
Val d'Oca Millesimato Prosecco Extra Dry 2015www.amkafin.fi
WRH Global Nordic Oywww.wrh-global-nordic.com

kiinteistöpalvelut

Hans-Ami Oy
House Spotting Oywww.housespotting.fi
Isännöitsijätoimisto Erkki Oksanen Oywww.eo.fi
Katajanokan Isännöintiwww.katajanokanhuolto.fi
Kiinteistöhuolto Eronen Oy
Kiinteistöpalvelu Rundelin Oywww.rundelin.com
KTN-Kiinteistöpalvelut Oywww.ktn.fi
Lassila & Tikanoja Oyjwww.lassila-tikanoja.fi
LVI-Fågeli Oywww.lvifogeli.fi
PK kuivauswww.pkkuivaus.fi
PRN-Kiinteistösiivous kywww.prn-kiinteistosiivous.com
Pähkinähoito Oywww.pahkinahoito.fi
Rajatorpan Isännöitsijätoimisto Oywww.rajatorppa.fi
SF ammattimies Oywww.ammattimies.com
Suur-Helsingin Asuinkiinteistöt Oywww.shak.fi
TAF-Clean Oywww.taf-clean.fi
Taloasema Helsinkiwww.taloasemahelsinki.fi
TaloKompassi Oy Isännöitsijätoimistowww.talokompassi.fi
Talonmiehet.fiwww.talonmiehet.fi
Tehopuhdistus Vesa Toiviainen Oywww.tehopuhdistus.fi
VP-Euroref Oywww.vpeuroref.fi

kuljetus ja logistiikka

ALL-GROUP OY
Huopalahden Kuljetus Oy
Jopen Taksipalvelutwww.jopentaksipalvelut.fi
Kuljetus A.Berg Oywww.facebook.com/kuljetusberg
Kuljetus Hämäläinen Oy
Kuljetus Liuksiala Oywww.kuljetusliuksiala.com
Kuljetus Oy K.Samuelsson
Kuljetusliike Tuppuri Oywww.ajopojat.fi
Oy Trans Ferdinand Ab www.transferdinand.fi
Taksi Merranmaa Oy
Taksikuriiritwww.taksikuriirit.fi
Tmi Jouni Haakanen
vuokravaunut.fiwww.vuokravaunut.fi
West Express Oywww.westexpress.fi

markkinointi ja viestintä

Blic Public Affairswww.blic.fi
Customer Intelligence Finland Oywww.cifi.fi
Damico Oywww.damico.fi/
Drama Moving Pictures Helsinki Oywww.drama.fi
Helsingin Mainosteippauswww.helsinginmainosteippaus.fi
LSBwww.lsb.fi
Megamarketing Veijo Mikkonen Oy
Pallopiste Oywww.pallopiste.fi
Parametra
Target Interactive Oywww.targetinteractive.fi
Töölöläinen-lehti
Ukkoverkotwww.ukkoverkot.fi
Walmos Oy

palvelut ja muut

adcode.fiwww.adcode.fi
Aipaettewww.aipaette.fi/
Aktive Internationalwww.aktive.fi
Aleksi-paino Oywww.aleksipaino.fi
Asianajotoimisto Finsta Oywww.finsta.fi
Asiantuntijatalowww.asiantuntijatalo.fi
Atlantico Beverages Ltd Oywww.atlantico-beverages.com
Atlas Life Oywww.atlaslife.fi
Aurentum Oy LKVwww.aurentumlkv.fi
Automaalamo Pitskun Autopaintwww.pitskunautopaint.com
Aviador Kustannuswww.aviador.fi
Balanco Accounting Oywww.balanco.fi
Björk & Boströmwww.bjork-bostrom.fi
Boomout Oywww.boomout.fi
By The Mark Oywww.bythemark.fi/tuotteet/varauskalenterit/
Cashmore Oy
Edustusautot J & M Oywww.edustustaksit.fi
Eiringwww.eiring.fi
Er-Me Siivous Oy
Euro-Teli Oywww.euro-teli.fi
Fendomec Oy - Rakentamisen Konsultointiwww.fendomec.fi
Garantumwww.garantum.fi
Green Soundwww.greensound.fi
Gustav Käser Trainingwww.gustavkaeser.com
Helsingin Lakiasiainpalvelu Oywww.helsinginlaki.fi
Highlight Valaistus Oywww.highlight.fi
Huoltokaari Oywww.huoltokaari.fi
Investors Housewww.investorshouse.fi
Jarmo Virta Ky / Kuvateemuwww.kuvateemu.fi/
Jedit Oywww.jedit.fi
JT-CARFIXwww.jt-carfix.fi
Kaasilansalmi Oy
Kiinteistö-Pailokari Oywww.pailokari.com
Kiinteistöhuolto Seppo Saksa Oywww.kiinteistohuoltosepposaksa.fi
Kirjurituote Oywww.kirjurituote.fi
KoKa Kywww.koka.fi
Korona Invest Oywww.koronainvest.fi
Laakeri-Center Oy Abwww.laakeri-center.fi
Larsen & Co Tilitoimisto Oywww.larsen-co.fi
Linoste Oywww.linoste.fi
M3 Researchwww.m3research.com
MBO Partners Oywww.mbopartners.fi/
Metsuri.fiwww.metsuri.fi
Mind Resources Oywww.mindresources.fi
Mintter Oywww.mintter.fi
Muutostaito Oywww.muutostaito.fi
My Lenderwww.mylender.fi
NewCorp Toolstools.newcorp.fi
Numertec Ky
Optimum Insurance Consultantswww.optimuminsurance.fi
Parturi-Kampaamo Bella Pelowww.bellapelo.fi
Personnel Groupwww.personnel.fi
Pesula Lainaswww.lainas.fi
PRA Suomiwww.pragroup.fi
Privanet Group Oyjwww.privanet.fi
ProMan Oywww.proman.fi
QINTEGRAwww.qualifit.fi
R & I Consulting Oy
Rantalainen Oy Helsinkiwww.rantalainen.fi
Rument Oywww.rument.eu
SCM Best Oywww.scmbestpractice.com
Silverback Consulting Oy
Suomen kielen opetus Kim Lindénwww.kimlinden.fi
Suomenojan Autohuolto Oywww.mkah.fi
Sähkösecurity Oywww.sahkosecurity.fi/
Taidelasistudio Lumo Oywww.studiolumo.fi
Tavara-arpa ry.www.onlinearpa.net
Tilitoimisto Euromitewww.euromite.fi
Tmi Ilkka Hemminki
Verutum Oywww.verutum.fi

rakentaminen

A-Kumppanit Oywww.akumppanit.fi/
A. Niemisen Maalausliike Oywww.anm.fi
A1 Tasoite- ja Rakennuspalvelut Oy
Acton Oywww.acton.fi
AJ Eurolämpö Oywww.eurolampo.fi
Arkkitehtitoimisto Ari Mäki-Marttunen Oywww.arkmm.fi
Casarak Oywww.casarak.fi
Convex Saneeraus
Countwell Oywww.countwell.fi
Craftia Oy
Danotec Oywww.danotec.fi
EKON OYwww.ekon.fi
Elpac Oywww.elpac.fi
FN Electro Oywww.fnelectro.fi
Forbo Flooring Finland Oywww.forbo-flooring.fi
Forema Keittiötwww.foremadesign.fi
GP-Asennuspalvelu Oywww.gp-asennus.com
Helsingin Laskentasäätö Oywww.hls.fi
Helsingin Oviasennuswww.oviasennus.fi
Helsingin Vesijohtoliike Oywww.vesijohtoliike.com
Hiekkaharjun Kuormaus Oy
Hinkka Oywww.hinkkaoy.fi
HJK - Rakennusvalvontawww.hjkrakennusvalvonta.fi
HM-Maalauspalvelu Kywww.maalauspalvelu.net
Hometec Oywww.hometec.fi
Huoneistoehostus Järvelä Oy
Huttunen-Lipasti-Pakkanen Architectswww.h-l-p.fi
Ilmastointimittaus Pilviö Kywww.pilvioky.com
ILV-Asennus Oywww.ilv-asennus.fi
Inlook Sisustus Oywww.inlook.fi
Insinööritoimisto Harri Saarinen Oywww.ihs.fi
Insinööritoimisto Saanio & Riekkola Oywww.sroy.fi
Jaloc Oy
Jarmon Eristyspalvelu JEP Oywww.lvi-eristys.fi
JB-Kuljetus Oywww.jb-kuljetus.fi
Jesoy Oywww.jesoy.fi
JP-Palvelut Oywww.jp-palvelut.fi
K.K. Tuomainen-Rakennus Oywww.kktuomainen.com
Kaihdinpiste Helsinkiwww.salekaihtimet.fi
Kainiitti Oywww.kainiitti.fi
Kampin Saneerauspalvelu Oywww.kampinsaneerauspalvelu.fi
Karava kylpyhuoneremontit Oywww.karavakylpyhuoneremontit.ti
Kehäremontit Oy
Kiinteistökorjaus H Kärki Oywww.hkarki.fi/
Koiviston Vihertyö Oywww.koivistonvihertyo.fi
KVA-Rakennus Oy
Lakeuden Urakointipalvelu Oywww.lakeudenurakointi.fi
Linna Metalli Oywww.linnametalli.fi
Maalaus ja Saneeraus Haverinen Oywww.mshoy.fi
Maalaus RiHa
Maalausliike E. Hinkka Oywww.ehinkka.fi
Maalausliike Painted Oywww.painted.fi
Maapojat Oywww.maapojat.fi 
Maarakennus Jarmo Luostarinen Oy
Maarakennus Jukka Korpela Oywww.maarakennusjukkakorpela.fi
Mikrosem Oywww.kolumbus.fi/mikrosem
Miriza Oy
NAVISTEEL OY
NHK Rakennus Oywww.hnkrakennus.fi
Pihanerot.comwww.pihanerot.com
Pikipojatwww.pikipojat.fi/
PRH Sähkö Oywww.prhsahko.com
Puutboiswww.puutbois.fi
Rakennus & Saneeraus T. Harju
Rakennus Helin Oy
Rakennuskonsultointi Kunttu Ismo Oy
Rakennusliike Heinästie Oywww.heinästie.fi
Rakennusliike JKE Oywww.jke.fi
Rakennusliike Meto Oy
Rakennusliike Näränen Oy
Rakennusliike Pasma
RakennusMaalaus MTT Oywww.mttoy.fi
Rakennuspalvelu Janne Vilén Oywww.jannevilen.com
Rakennuspalvelu Myllykoski Owww.rakennuspalvelumyllykoski.fi
Rakennuttajatoimisto Primaplan Oywww.primaplan.fi
Ralentowww.ralento.fi
Rax Saner Oywww.raxsaner.fi
RE Groupwww.regroup.fi
Reli-Säätö Oywww.reli-saato.fi
Remonttipalvelu Makkonenwww.remonttimakkonen.fi
Remonttipuoti Oywww.remonttipuoti.fi
Respect Project Oywww.respectproject.fi
Robert Rakennus Oywww.robertrakennus.fi
Saarijärvi Infra Oywww.saarijarviinfra.com
SalamaSami Oywww.salamasami.fi
Saneeraus Kiila
Saneeraustyö Lappalainen
Satusepeli Oywww.sepeli.fi
Selog Oywww.selog.fi
Serak Oywww.serakoy.fi
Space Network Helsinki Oy
SPS-Rakennesuunnittelu Oywww.spsrakenne.fi/
Stacon Oywww.stacon.fi
Suunnittelu ja Valvonta Wanne Oywww.wanneoy.com
Sähkö Oy Helsinkiwww.sahko.fi
Sähkö Planet Oy
Sähkö Sisu Oywww.sahkosisu.fi
Sähköinsinööritoimisto J Mannonenwww.mannonen.fi
T H Maansiirto Oy
TAGS Rakennus Oywww.tags.fi
Tamitek Oywww.tamitek.fi
Telinepartio Oywww.telinepartio.fi
Tenlane Oywww.tenlane.fi/
Teräsjaakko Oywww.terasjaakko.fi
Tmi Pekka Rampa
TRS-PALVELUT OY
Urakointi Kolmio Oywww.urakointikolmio.fi
Uudenmaan Vuoto ja Saneeraus Oywww.uvsoy.fi
Vallilan Rakennus Oywww.vallilanrakennus.fi
Vuosaaren Ilmastointi Oy
Wilo Nordicwww.wilo.fi
Ysi-Tekniikka Oywww.ysi-tekniikka.net

teollisuus

Eco Scandic oywww.ecoscandic.fi
Flagmore Oywww.flagmore.fi
Lainisalo Oywww.lainisalo.fi
MAXTEC Oywww.maxtec.fi
Ovella Systems Oywww.ovella.fi
Primarep Oywww.primarep.fi
Sidita Engineering Oywww.sidita.fi
Tietoset Oywww.tietoset.fi
TPH Teollisuuspiippujen Huolto-Saneeraus Oywww.tph.fi

tietoliikenne ja tekniikka

Anders Innovationswww.anders.fi
BCC Solutions Oywww.bccsolutions.fi
Clanedwww.claned.com
ComX Oywww.comx.fi
Contribyte Oywww.contribyte.fi
Default Oywww.default.fi
Digitoimisto Snygg Oy
eDesign
Festumwww.festum.fi
IDcontrol Oywww.idcontrol.fi
Kehätieto Oywww.kehatieto.fi
OutsourceIT Oywww.outsourceit.fi
Pandia Oywww.pandia.fi
PMOFFICE OYwww.pmoffice.fi/
Sun Effects Oywww.suneffects.fi
Systencess Oywww.systencess.com
Teknokala Kywww.teknokala.com
VIEW by Webropol
Webropol Oywww.webropol.fi
Wunderdog Oywunder.dog
www.Taloyhtio.Infowww.taloyhtio.info
Tämä sivusto käyttää evästeitä palveluiden toimittamisessa, mainosten personoinnissa ja liikenteen analysoinnissa. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lisää tietoa tästä ».