mainos
HJK Helsinki - Helsingin Jalkapalloklubi | On vain yksi Klubi.

Tähtien Klubi

Tähtien Klubi

Tähtien Klubi on yrityksille luotu uudenlainen tapa tukea HJK:n huippujalkapalloa. Klubilaiset saavat kauden aikana monia erilaisia etuja kuten näkyvyyttä, mahdollisuuksia tärkeiden kontaktien luontiin sekä tietenkin ottelulippuja kotiotteluihimme.

Tähtien Klubi Platina

Tähtien Klubi Plus

4SUM Partners Oywww.4sumpartners.com
Aavatalo Oywww.aavatalo.fi
Advancetec Oywww.advancetec.fi
Aimopeitewww.aimopeite.fi
Ampko Oywww.ampko.com
Arkkitehdit Sarlin+Sopanen Oywww.sarlinsopanen.fi
Asianajotoimisto Matti Kovero Oy
Asianajotoimisto Rahikkala Oywww.bardy-rahikkala.fi
Asoma Oywww.asoma.fi
AW2-Arkkitehditwww.aw2.fi
Dryboost Oywww.dryboost.com
Eversys Oywww.eversys.fi
Helsingin Hihna Oywww.hihnapalvelu.fi
HF Helicopters Oywww.hfhc.fi
Ikkunahuolto Oy Karttunenwww.ikkunahuolto.fi
Lassila & Tikanoja Oyjwww.lassila-tikanoja.fi
LC Yhtiöt Oywww.lcy.fi
MainosZebrawww.mainoszebra.fi
Power CS Oywww.powercs.fi
PT-Sähkötekniikka Oywww.pt-sahkotekniikka.fi
Rakennuttajakaari Oywww.rakennuttajakaari.fi
Ravintola Oivawww.ravintolaoiva.fi
Rema Partners Oywww.remapartners.fi
Salus Pakilawww.saluspakila.fi/
Stickit.fiwww.stickit.fi
Tutkimustoimisto Bilendiwww.bilendi.fi
Vesi 24 Oy / Water 24 Ltdwww.vesi24.fi

Tähtien Klubi yritykset

hotelli ja ravintola

Ateriax Catering Oywww.ateriax.com
Daddygreenswww.daddygreens.fi
House of Sandwicheswww.hofs.fi
JP-Cateringwww.jp-catering.fi
Maannos
Mallasravintola Maltainen Riekkowww.maltainenriekko.fi
Pub Peräkammariwww.perakammari.fi
Ravintola Old Storywww.oldstory.fi

hyvinvointi ja liikunta

Accord Healtcare Oywww.accord-healthcare.fi
Art Fysio Oywww.artfysio.fi
Ergopoint Oywww.ergopoint.fi
Forever-Kuntoklubitwww.foreverclub.fi
Helsingin Magneettikuvauswww.helsinginmagneettikuvaus.fi
Talihalliwww.talihalli.fi
Talin ja Ruusulan Keilahalliwww.bowling.fi
Töölö Gymwww.toologym.fi

kaupanala

Arvo Kokkonen Oywww.arvokokkonen.fi
Betton Oywww.betton.fi
Copacking Oy
FIXUS- espoo, konala, herttoniemi, malmiwww.fixus.fi
Helsingin Optiikkawww.helsinginoptiikka.fi
Helsingin Puupalvelu Oywww.helsinginpuupalvelu.fi
Igorin koruwww.igorinkoru.com
IM Tekniikka Oywww.imtekniikka.fi
K-market Kotikontuwww.k-market.com
Kaiko Oywww.kaiko.fi
Karanor Oywww.karanor.fi
KeittiöTuningwww.keittiotuning.fi
Kiinteistömaailma Töölöwww.kiinteistomaailma.fi/helsinki-toolo
KTP-Toolswww.ktp-tools.fi
Lovecorp.fiwww.lovecorp.fi
Markkinointi Uikkanen Oywww.markkinointiuikkanen.fi
Pennin Hevonen Oy
Pilkkoset.Helppoa Varainhankintaa.www.pilkkoset.fi
Scanditronwww.scanditron.fi
Studiovalaistus Oy Lafoy Ltdwww.lafoy.fi
Testify Oywww.testify.fi
Tree of Petswww.eukanuba.fi
WRH Global Nordic Oywww.wrh-global-nordic.com

kiinteistöpalvelut

10+ Isännöinti Oywww.10p.fi
Hans-Ami Oy
Hiidenhuolto Oywww.hiidenhuolto.fi
Isännöitsijätoimisto Erkki Oksanen Oywww.eo.fi
Kiinteistöhuolto Eronen Oy
KTN-Kiinteistöpalvelut Oywww.ktn.fi
Kuninkaan Talkkarit Oy/Kuninkaallista Kiinteistöhuoltoawww.kuninkaantalkkarit.fi
LVI-Fågeli Oywww.lvifogeli.fi
LVIS-Palvelu Heino Oy
PK Kuivauswww.pukinmaenkiinteistohuolto.fi/yritys/
PRN-Kiinteistösiivous kywww.prn-kiinteistosiivous.com
Rajatorpan Isännöitsijätoimisto Oywww.rajatorppa.fi
Suur-Helsingin Asuinkiinteistöt Oywww.shak.fi
T. Sivén Oy
TAF-Clean Oywww.taf-clean.fi
Talonmiehet.fiwww.talonmiehet.fi
Tehopuhdistus Vesa Toiviainen Oywww.tehopuhdistus.fi
VP-Euroref Oywww.vpeuroref.fi
Zeta Kiinteistöpalvelut & Siisteys Oywww.zetapalvelut.fi

kuljetus ja logistiikka

Autokoulu Start Oywww.autokoulustart.fi
Huopalahden Kuljetus Oy
K ja J Rasi Oy
Kippari-Caravan Oywww.kippari-caravan.fi
KRG-Kuljetus Oy
Kuljetus Liuksiala Oywww.kuljetusliuksiala.com
Kuljetusrinki Oywww.kuljetusrinki.com
Oy Trans Ferdinand Ab www.transferdinand.fi
Pajanoja&Tiihonen
Renkipankki Oy
Stadin sifra Tmi
Taksikuriiritwww.taksikuriirit.fi
Tmi Jouni Haakanen
Valttikuriiri Oy
Vuokravaunut.fiwww.vuokravaunut.fi
West Express Oywww.westexpress.fi

markkinointi ja viestintä

Damico Oywww.damico.fi/
Helsingin Mainosteippauswww.helsinginmainosteippaus.fi
LSBwww.lsb.fi
Mainostoimisto Halo Oywww.halo.fi
Pallopiste Oywww.pallopiste.fi
Parametrawww.parametra.fi
Promotion Point Oywww.promotionpoint.fi
RE: Media Oy
Target Interactive Oywww.targetinteractive.fi
Teknokala Kywww.teknokala.com
Töölöläinen-lehti
Walmos Oy
Walmos Oy

palvelut ja muut

AGADO pienyrittäjän tukenawww.agado.fi
AGADO pienyrittäjän tukenawww.agado.fi
Ajanpesuwww.ajanpesu.fi
Aleksi-paino Oywww.aleksipaino.fi
Arvomeklarit Oywww.arvomeklarit.fi
Asianajotoimisto Juusela Oywww.juusela.fi
Asiantuntijatalowww.asiantuntijatalo.fi
Aurentum Oy LKVwww.aurentumlkv.fi
Autokorjaamo Laaksten Oywww.laaksten.com
Björk & Boströmwww.bjork-bostrom.fi
By The Mark Oywww.bythemark.fi/tuotteet/varauskalenterit/
Cashmore Oy
Digioiva Oywww.digioiva.com
Edustusautot J & M Oywww.edustusautot.fi/
Er-Me Siivous Oy
Esa Set Up Oy
Euro-Teli Oywww.euro-teli.fi
Fendomec Oy - Rakentamisen Konsultointiwww.fendomec.fi
Garantumwww.garantum.fi
Global Security Patrol Oy
Gustav Käser Trainingwww.gustavkaeser.com
Hautauspalvelu Painilainen Oy
Helsingin Lakiasiainpalvelu Oywww.helsinginlaki.fi
Helsingin Opastepalveluwww.helsinginopastepalvelu.fi
Highlight Valaistus Oywww.highlight.fi
Huoltokaari Oywww.huoltokaari.fi
Insight Delivery
IPR Consulting Kivi-Koskinen Ky
Isännöintipalvelu Mäkelä Oywww.ipm.fi
J&P Valomainos Asennus Oy
JT-CARFIXwww.jt-carfix.fi
Kiinteistö-Pailokari Oywww.pailokari.com
Koivukonsultointi.fiwww.koivukonsultonti.fi
Koka Oywww.koka.fi
Laakeri-Center Oy Abwww.laakeri-center.fi
Lakiasiantoimisto Jaakko Wallenius Oy
Lexia Asianajotoimistowww.lexia.fi
LVI-Kartoitus Westerholm Oywww.lvi-kartoitus.com
M & M Mainosopasteet Oywww.mainosopasteet.fi
M & M Mainosopasteet Oywww.mainosopasteet.fi
Muutostaito Oywww.muutostaito.fi
My Lenderwww.mylender.fi
Neste Oil Helsinki Eläintarhawww.eltsu.fi
Numertec Ky
Ohjelmatoimisto Stagentwww.stagent.fi
Optimum Insurance Consultantswww.optimuminsurance.fi
Oy Vestek Abwww.vestek.fi
ParisRio.comwww.parisrio.com
Parturi-Kampaamo Bella Pelowww.bellapelo.fi
PRA Suomiwww.pragroup.fi
Pyörähuolto ovelle.fiwww.pyorahuoltoovelle.fi
QINTEGRAwww.qualifit.fi
QINTEGRAwww.qualifit.fi
R & I Consulting Oy
RAHA.FIraha.fi
RuosteSohlberg Oywww.ruostesohlberg.fi
Siivouspistewww.siivouspiste.fi
Silverback Consulting Oy
Sloganwww.slogan.fi
Suomenojan Autohuolto Oywww.soah.fi
Taidelasistudio Lumo Oywww.studiolumo.fi
Tarramonsteriwww.tarramonsteri.fi
Tavara-arpa ry.www.onlinearpa.net
Tavofix Oywww.tavofix.fi
Tmi Kamalico/Soklin
Uudenmaan Lakimiehet Oywww.uudenmaanlakimiehet.fi
Uudenmaan Verhomestarit Oy-MALMIN PESULAwww.uudenmaanverhomestarit.fi
Ylinkerros Oy Topfloorwww.ylinkerros.fi

rakentaminen

A-Insinööritwww.ains.fi
A-Kumppanit Oywww.akumppanit.fi/
A. Niemisen Maalausliike Oywww.anm.fi
A1 Tasoite- ja Rakennuspalvelut Oywww.a1oy.fi/
Answatti Oy
Craftia Oy
E2 Sähkö Oywww.e2sahko.fi
EKON OYwww.ekon.fi
Elpac Oywww.elpac.fi
FN Electro Oywww.fnelectro.fi
Forbo Flooring Finland Oywww.forbo-flooring.fi
GP-Asennuspalvelu Oywww.gp-asennus.com
Helsingin Oviasennuswww.oviasennus.fi
Hiekkaharjun Kuormaus Oy
Hinkka Oywww.hinkkaoy.fi
Hometec Oywww.hometec.fi
Huoneistoehostus Järvelä Oywww.huoneistoehostus.fi
Huttunen-Lipasti-Pakkanen Architectswww.h-l-p.fi
IKI-Kiuas Oywww.ikikiuas.com
Inlook Sisustus Oywww.inlook.fi
Inteko Oywww.inteko.fi
Jesoy Oywww.jesoy.fi
JK Sähköratkaisut Oywww.jksahkoratkaisut.fi
JML Tiling Oywww.jmltiling.fi
JP-Palvelut Oywww.jp-palvelut.fi
Jpal Rakennuskonsultointi Oy
Jukka Jauho Oywww.jukkajauho.fi
K.K. Tuomainen-Rakennus Oywww.kktuomainen.com
Kaihdinpiste Helsinkiwww.salekaihtimet.fi
Kiinteistökorjaus H Kärki Oywww.hkarki.fi/
Laatulattiat Uusimaawww.laatulattiatuusimaa.fi
LVI-Fenno Asennus Oy
Maalaus Sallinen Oy
Maalausliike E. Hinkka Oywww.ehinkka.fi
Maapojat Oywww.maapojat.fi 
Mapex Sähkö Oy
Masi-Lasi Terassitwww.alumasi.fi
Mikrosem Oywww.kolumbus.fi/mikrosem
Miriza Oy
NHK Rakennus Oywww.nhkrakennus.fi
NJ Rebarwww.njrebar.com
Playgreen Aurinkosähköwww.playgreen.fi
PRH Sähkö Oywww.prhsahko.com
Puutboiswww.puutbois.fi
RAKENNUSLIIKE HEINÄSTIE OYwwww.heinästie.fi
Rakennusliike JKE Oywww.jke.fi
Rakennusliike Rainer Nieminen Oy
Rakennuspalvelu Janne Vilén Oywww.jannevilen.com
Rakennuspalvelu Keksu Oywww.keksu.fi
RAKENNUSVALVONTA MYLLYKOSKIwww.rakennuspalvelumyllykoski.fi
Rakeva Oy
RE Groupwww.regroup.fi
Reli-Säätö Oywww.reli-saato.fi
Respect Project Oywww.respectproject.fi
Rovatex Rakenne
SalamaSami Oywww.salamasami.fi
Saneeraustyö Lappalainen
Selog Oywww.selog.fi
Space Network Helsinki Oy
Suomen Massalattiat Oywww.suomenmassalattiat.fi
Suunnittelu ja Valvonta Wanne Oywww.wanneoy.com
Tamitek Oywww.tamitek.fi
Tamitek Oywww.tamitek.fi
Tilatukku Oywww.tilatukku.fi
Tmi Pekka Rampa
Tmi Rakennuspalvelu Kiesilä
Tähtieristys PKS Oywww.tahtieristys.fi
Uudenmaan Prima Remontitwww.primaremontit.fi
Uudenmaan Vuoto ja Saneeraus Oywww.uvsoy.fi
Vantaan Sähkötekniikka Oy
Wilo Nordicwww.wilo.fi
Ysi-Tekniikka Oywww.ysi-tekniikka.net

teollisuus

ECP Group Oywww.ecpgroup.fi
Lainisalo Oywww.lainisalo.fi
Lainisalo Oywww.lainisalo.fi
Ovella Systems Oywww.ovella.fi
Ovitor Oywww.ovitor.fi
Oy C. E. Lindgren Abwww.celindgren.fi
Primarep Oywww.primarep.fi
Suomen Kivisora Oywww.suomenkivisora.fi
Vi-Su Oywww.vi-su.fi
WasaTrade Oyhttps://www.wasatrade.fi/

tietoliikenne ja tekniikka

Avenla Oywww.avenla.fi
Contribyte Oywww.contribyte.fi
Festumwww.festum.fi
FlowPOS Oywww.flowpos.net
Joisto Oywww.joisto.com
Kehätieto Oywww.kehatieto.fi
OutsourceIT Oywww.outsourceit.fi
Ovaa Oywww.ovaa.fi
ProPeople Suomi Oywww.propeople.fi
VIEW by Webropol
Webropol Oywww.webropol.fi
Tämä sivusto käyttää evästeitä palveluiden toimittamisessa, mainosten personoinnissa ja liikenteen analysoinnissa. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lisää tietoa tästä ».